Кількість
|
Вартість
|
||
|
Світлодіодні лампи складаються з діодів - двошарових напівпровідників без нитки розжарювання, і світяться завдяки ефекту електролюмінесценції. Вони не виділяють тепло і перетворюють надлишкову енергію в світло майже зі 100% ефективністю.
Використовуються класичні рішення, схожі на традиційні лампочки - вони більш довговічні і дають більший кут променя. Деякі з них забезпечують регулювання інтенсивності світла - ви самі вирішуєте, наскільки яскравим і якого кольору він повинен бути. LED лампи є дуже довговічним джерелом світла: вони можуть працювати до 50 000 годин (традиційні лампочки всього близько 1 тисячі годин).
Як вибрати та придбати світлодіодну LED лампу в Lusterlicht
Перед тим, як вибрати той чи інший тип світлодіодної лампи, необхідно розуміти всі переваги її використання. Відразу варто зазначити, що це найбільш приємне для очей джерело світла, оскільки воно випромінює неперервний спектр (більш або менше схожий на сонячне світло). Завдяки різній колірній температурі ви можете налаштувати освітлення під свої потреби, залежно від часу доби або настрою.
Переваги світлодіодних ламп (LED) над аналоговими
Найновіші рішення дозволяють передавати дані та керувати освітленням дистанційно за допомогою пульта або додатка (навіть голосом). Світлодіоди споживають на 90% менше енергії, ніж традиційні лампи розжарювання.
На відміну від люмінесцентних ламп вони не містять ртуті. Завдяки своїй довговічності вони виробляють менше відходів, захищаючи навколишнє середовище. Вони одразу дають повну яскравість. Колір світла світлодіодного освітлення нагадує денне світло. Теплий колір обирається для місць відпочинку, холодний - для збудження та концентрації.
Сфери застосування світлодіодних лампочок
Завдяки своїм унікальним робочим параметрам такі джерела світла знаходять сьогодні найширше застосування практично у всіх галузях. Світлодіодні лампи поступово замінюють традиційні джерела світла з ниткою розжарювання в домах та квартирах, в офісах та на виробництвах, в комерційному секторі тощо.
Тип цоколя ЛЕД лампи
Вибрати потрібну світлодіодну лампочку не просто, адже характеристики самого виробу повинні відповідати місцю встановлення та його передбаченому використанню. Освітлення у вітальні повинно мати один характер, а в місцях, що вимагають якісного освітлення, наприклад, біля письмового столу, - інший.
Як обрати світлодіодні лампи? Перед покупкою світлодіодної лампочки необхідно проаналізувати всі особливості товару. Наприклад, має значення форм-фактор і тип цоколя лампи (Е27, Е14, G5.13 і так далі), а також потужність і колір світла.
Наприклад, позначення "Е" говорить про те, що лампа має традиційний винтовий цоколь або цоколь Едісона. Це найпоширеніші на ринку типи ламп. Маркування "G" (друге за поширеністю) свідчить про те, що в лампі використовується цоколь з 2 контактними штирками.
Додаткова літера "U" в маркуванні (наприклад, GU10) вказує на те, що перед нами енергоощадна лампа з 2 контактними штирками. Якщо на лампі маркування Т8 - перед нами стандартне джерело світла у вигляді люмінесцентної трубки, яке застосовується в офісах, на логістичних складах, на промислових виробництвах.
Потужність світлодіодної лампи
Потужність світлового потоку в разі світлодіодного освітлення позначається в люменах (лм). Чим вищий номер цієї одиниці в специфікації товару, тим більше світла буде видавати лампочка. При виборі світлодіодного освітлення для місць, які не вимагають сильного освітлення (наприклад, вітальня, хол), можна купити лампочки потужністю 100-300 лм.
Якщо лампочка повинна видавати багато світла (наприклад, над кухонною стійкою, над письмовим столом, у ванній), то краще обирати моделі з більшою потужністю в межах 400-700 лм. Також варто знати переведення люменів в вати, оскільки ця одиниця є потужністю традиційного люмінесцентного освітлення.
Для цього кількість ватів слід помножити на 10, щоб отримати значення в люменах. Наприклад, люмінесцентна лампа потужністю 20 Вт буде випромінювати те саме світло, що і світлодіодна лампа потужністю 200 лм.
Принцип трохи відрізняється для освітлення вище 5 Вт, оскільки значення наведеноъ потужності зменшується. Наприклад, люмінесцентна лампа потужністю 75 Вт матиме аналогічні параметри світлодіодної лампи потужністю близько 950-1050 лм.
Інші характеристики діодних ламп
При правильному виборі світлодіодної лампи необхідно враховувати її колірну температуру. Вона визначається за термометричною шкалою Кельвіна (К), в основі якої лежить колір світла явищ, що відбуваються в природі.
Наприклад 2000 К - теплий колір свічки, на іншому кінці шкали 30000 К, тобто яскравий колір світла від блискавки. Зважаючи на те, що теплий колір видає менше світла, але створює затишне простір, сприятливий для відпочинку, а холодний підійде для робочого місця та складських приміщень, види світлодіодних лампочок за колірною температурою можна розділити на такі категорії:
- нижче 3500 К - тепле, трохи жовтувате світло;
- між 3500 і 5000 - нейтральне, холодне або універсальне світло;
- вище 5300 К - холодне біле світло.
Широкий вибір світлодіодних ламп
На ринку представлено цілий ряд світлодіодних рішень, які відмінно підійдуть для квартир та офісів. До них відносяться:
- підвісні світильники - наприклад, вбудовані або круглі світильники, забезпечують хороше загальне верхнє світло в гостинній;
- бра, настінні світильники - монтуються на стіни, як правило, на рівні очей, доповнюються стельовими світильниками;
- прожектори - одношарові освітлюють обрані елементи, багатошарові світять у декількох напрямках;
- підвісна лампа - відмінно підійде над столом, світло падає на обрану зону;
- торшер - це також зональне освітлення, використовується, наприклад, біля диванів або крісл (аркові варіанти займають менше місця);
- настільні світильники - їх краще використовувати на комодах, полицях та підвіконнях;
- підсвітка для меблів - світильники підкреслюють скляні шафи та вітрини, створюють настрій;
- світлодіодні стрічки - у них багато застосувань, вони підходять для житлових кімнат, наприклад, на шафах та у верхній частині стін, а також на кухні - під шафами над робочою поверхнею та мийкою.
Практичні особливості світлодіодних ламп
Світлодіодні лампи також приймають більш сучасні форми. В магазинах доступна однокольорова та багатокольорова RGB-підсвітка, колір якої можна змінювати залежно від потреб. Димерні світлодіодні лампи стають все більш популярними, що дає вам кращий контроль над інтенсивністю світла.
Найбільш часті питання, що задають про якісні діодні лампи
-
Які ціни на світлодіодні led-лампи в Києві?
Найпопулярніші лампи можна переглянути за посиланнями https://lusterlicht.com.ua/svitlodiodna-lampa-ultralight-a60-10w-y-e27/ та https://lusterlicht.com.ua/svitlodiodna-lampa-ultralight-a60-7w-y-e27-eco/, їх ціна становить 44 та 46 гривень відповідно.
Також популярні модулі, які використовуються в нерозбірних світильниках. З ними найбільш рівномірно поширюється світло, а ціновий діапазон продукції становить від 233 до 496 грн.
-
Які світлодіодні лампи краще купити в 2023 році?
Головні відмінності полягають в потужності ватт. Серед популярніших товарів можна зазначити, світлодіодну лампу куля Ultralight A60, модуль Ultralight МКС36 або модуль Ultralight МКС24.
-
Які світлодіодні електролампи недорогі, але якісні?
Ціни на лампи в популярних категоріях становлять від 40 до 386 грн. У нас є лампочки в прийнятному ціновому діапазоні, наприклад, звичайні світлодіодні лампочки за ціною від 40 до 62 грн. В наявності лампи з цоколем E27, E14, G5.3 та GU10 для точкових світильників.
Також є лампи у формі свічки та кулі, трубчасті Т8. І є потужні світлодіодні лампи за ціною від 181 до 386 гривень (https://lusterlicht.com.ua/potuzhna-svitlodiodna-lampa-ultralight-t100-30w-n-e27-e40/).
-
Як купити ЛЕД лампочку в інтернет-магазині Lusterlicht?
- зробивши замовлення на сайті, натиснув кнопку "Купити";
- натиснувши "Купити в 1 клік", вказавши тільки свій номер телефону, після чого вам зателефонує наш менеджер;
- зателефонувати за номерами телефонів +38 (067) 496-94-85, +38 (066) 496-94-85, +38 (044) 496-74-85;
- написавши нам у Вайбер або Телеграм +38 (066) 496-94-85.
- Дізнатися гуртову ціну можна за телефонами, зазначеними вище.